Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Milano

Een heerlijke cappuccino, lunch of uitgebreid diner, het kan allemaal bij Milano in Wierden!

Bij Milano geniet je van de meest smaakvolle gerechten uit de Italiaanse keuken.

Naast goede koffie met een heerlijk taartje is er een uitgebreide lunch en dinerkaart. Geen speciale kinderkaart maar een panini met kaas gaat zeker door voor een lekkere tosti. 

Laat je verrassen door de huisgemaakte Italiaanse gerechten zoals pizza, pasta en originele vlees- en visgerechten. Uiteraard kun je ook proeven van authentieke grill gerechten en het diner afsluiten met verwennerij van de dessertkaart. 

In Wierden zit een leuk natuur speelbos, De Klimkuil. Prima om een bezoekje mee te combineren.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie. 

Tip: neem ook eens een kijkje in onze categorie Eropuit en ontdek wat er allemaal te doen is in Twente!

Milano

Stationsstraat 2

7641 BW Wierden

Openingstijden Maandag t/m zaterdag vanaf 10:00 uur geopend
Zondag vanaf 11:00 uur geopend 
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Milano

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Waar is hier de ballenbak?

Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief