
Dreumes & muziek
(Groot)ouders zingen samen met hun dreumes (1,5 tot 2,5 jaar). 10 bijeenkomsten vol plezier! CKV Almere
Elke dreumes wil tijdens het spelen, in bad of op schoot, graag zingen. Bij De Kunstlinie kan je met je peuter (van 1,5 jaar tot 2,5 jaar) al een cursus volgen. (Groot)ouders leren om samen met hun dreumes te genieten van (samen) zingen, musiceren en bewegen. Aan het einde van de cursus wordt een cd met de kinderliedjes uitgereikt, zodat de liedjes thuis nog vaak gezongen kunnen worden.
Een cursus bestaat uit 10 bijeenkomsten.
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Wist je dat Kidsproof ook stoere clubjes op een rij heeft gezet?
De Kunstlinie
Esplanade 12
1315 TA Almere
Openingstijden
Kijk op de website van CKV Almere voor het actuele rooster.Prijs
€ 104,- (inclusief CD met liedjes).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!