Bouwkavel, materiaal en picknickplek
Bij Palènpa Park krijg je je eigen bouwkavel met lekker veel ruimte om je heen. Daar vind je de spullen om drie hutten en een toren te bouwen. Op iedere plek staat bovendien een partytent en picknicktafel.
Kom gezellig met je eigen gezin. Je kunt ook vriendjes en vriendinnetjes meenemen. Of vier hier een
kinderfeestje!
Je boekt per dagdeel. In de ochtend van 10.30 tot 14.00 uur en in de middag van 14.30 tot 18.00 uur (de starttijd woensdagmiddag gaat in overleg tussen 12.30 en 14.30 uur).
In de vakanties is het park alle dagen geopend, behalve maandag en van 23 juli tot en met 7 augustus.Prijs is €30 per dagdeel per bouwkavel plus € 10,00 per kind. Volwassenen/begeleiders zijn gratis.
Eten en drinken op Palènpa Park
Je mag zelf eten en drinken meenemen, maar je kunt ook ter plekke iets bestellen;
- Knakworstpakket: zelf broodjes knakworst klaarmaken bij je hut op een gasstel! Inclusief onbeperkt limonade. (€3 p.p. bij minimaal 5 personen)
- Onbeperkt limonade: €1 p.p.
- Waterijsje: €1
Wat is Palènpa?
Palènpa is activiteitenmateriaal dat speciaal is ontwikkeld voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 14 jaar. Met houten palen en panelen kunnen de kinderen - onder toezicht van ouders of begeleiders - zelf bouwen. Je bouwt met gebruik van bouten en moeren die je gewoon met de hand aandraait. Dus géén zagen, spijkers en splinters, maar een veilige manier om toch prachtige, stevige hutten te bouwen! De hutten worden zó stevig dat je er op kunt klimmen en er doorheen kunt kruipen.
Landgoed Kleine Vennep
Palènpa Park vind je op Landgoed Kleine Vennep, een oude boerderij die wordt omgetoverd tot landgoed. Je kunt het zelf verkennen en onder andere ook de stormbaan opzoeken!
Reserveer je kinderfeestjes via de 'Mail direct' button of door te bellen (zie button telefoonnummer)!