
Recreatiegebied Vlietland
Zwemmen, zeilen, surfen, kanoën, vissen, klimmen, wandelen, skaten en nog veel meer... bij Vlietland!
Het is een gratis toegankelijk recreatie- en watersportgebied met als middelpunt het enorme meer met grote zwemstranden. Er is hier zoveel te doen!
Een zeilschool, een roeivereniging, een kanocentrum, verhuur van waterfietsen, kano’s, zeil-, motor- en roeiboten, klimeiland, een camping, een watersportvereniging, een surfvereniging, een stalling voor kano’s en surfplanken, een restaurant en een horecapaviljoen.
Ook zijn er volop mogelijkheden voor wandelaars, fietsers en ruiters. En wist je dat je ook met grote(re) groepen zoals je schoolklas of BSO’s terecht kunt? Hiervoor zijn speciale programma’s bedacht.
Kortom: een middagje of dagje Vlietland is zeker een succes!
Tip: klimmen en klauteren doe je bij Klimpark het Klimeiland!
Tip: Na een dagje Vlietland eet je natuurlijk bij het Waterfront!
Watersportcentrum Vlietland
Rietpolderweg 11
2266 BM Leidschendam
Openingstijden
van april t/m oktober, zie website voor actuele tijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Klimmen met korting!
Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..