De Kinderzaak gaat twee nieuwe superleuke cursussen aanbieden: wobbelyoga (per 21 feb) en babypret (per 5 of 8 maart)!
Wobbelyoga (4 t/m 7 jaar)Dit is een superleuke nieuwe en uitdagende vorm van kinderyoga waarbij gebruik wordt gemaakt van het
‘orginele Wobbelboard’. Spelenderwijs wordt met de kinderen gewerkt aan kracht, balans, grove motoriek, coördinatie en concentratie. Door de ritmische bewegingen ontstaat er meer rust in lijf en hoofd. Door deze lessen vergroten kinderen hun lichaamsbesef en zelfvertouwen.
Naast de yogahoudingen, komen ademoefeningen, zintuigoefeningen, spelletjes, visualisaties, massages en verschillende vormen van creatieve expressie aan bod. In de lessen spelen thema's/avonturen een rol en worden
inspanning en ontspanning afgewisseld. Na afloop van de les stapt ieder kind trots, ontspannen, met zelfvertrouwen en een grote glimlach van de Wobbel af.
Babypret (vanaf 3 maanden)Ontspanning en plezier voor twee! Een hele leuke cursus met een combinatie van yoga-oefeningen, baby gym en spelmassage. Naast rustige basisoefeningen leer je ook leuke liedjes en spelletjes. Net als de babymassage kan ook baby yoga een positieve invloed hebben op: Het slaapgedrag, gespannenheid, doorbloeding en het immuunsysteem van je baby.
Klik voor meer informatie hierover op de roze button.
Kijk ook eens in onze eropuit rubriek voor leuke uitjes met kinderen!