Ben je op zoek naar een kinderfeestje met een sportieve invulling? Dan helpt Bootcamp Nijmegen Noord je bij het organiseren van leuke en sportieve activiteiten tijdens een feestje! De kids zullen het geweldig vinden en als ouder geniet je mee!
Je kunt kiezen uit twee soorten feestjes:
-
Sportief kinderfeestje (2 uur): Bootcamp in spelvorm, voetbaltoernooi, levend stratego in het bos, speurtocht met GPS of schatzoeken met opdrachten.
Als extra service kan er voor versnaperingen gezorgd worden. Dit is tegen een meerprijs (net als zaalhuur, mocht het feestje in een gymzaal gevierd worden (waneer dit weer mag).
-
Robinson special (2 uur): Een avontuurlijk kinderfeest met een strijd tussen Kamp Noord en Kamp Zuid! Hét kinderfeest waar je voor uitgenodigd wil worden. Dit kinderfeest zal standaard binnen gehouden worden waar je het echte eiland gevoel krijgt doordat de zaal volledig is ingericht naar stijl. Het is een feestje waarbij creativiteit, snelheid, kracht en uithoudingsvermogen op de proef wordt gesteld met zelfs een eetproef! Dit feestje is in een gymzaal.
Tip: je kunt ook bootcamp lessen reserveren voor bijvoorbeeld een voetbal- of hockeyteam.
Klik voor meer informatie over beide feestjes via de roze button door naar de site.
Kijk ook eens in onze Eropuit rubriek voor leuke uitjes met kinderen.