De Fruitigste Hardfruitdagen zijn ieder jaar weer écht een feestje. Bezoek tijdens De Fruitigste Hardfruitdagen een van de vele boomgaarden in Nederland en pluk je eigen fruit.
Er is deze dagen naast het plukken van alles te doen, zoals een rondrit met de pluktrein, een bezoekje aan de bijenstal, appelsap persen, springen op het springkussen, beestjes zoeken in de boomgaard of je laten schminken. Natuurlijk kun je ook gewoon genieten van een kopje koffie met appeltaart!
Benieuwd naar de activiteiten van telers bij jou in de buurt? Bekijk dan het overzicht hieronder en ontdek welke telers meedoen aan De Fruitigste Dagen!
PROVINCIE UTRECHT- ARDI-Fruit in BenschopZaterdag 30 september van 10:00 tot 16:00 uur
- Boerderij Nieuw Slagmaat in BunnikZaterdag 16 september, zaterdag 23 september en zondag 24 september van 10:00 tot 16:00 uur
Handig voor als je meer fruit en groente nodig hebt; veel fruitbedrijven hebben ook een mooie boerderijwinkel met lekkere streekproducten.
In een groot deel van het land zijn er boomgaarden waar je tijdens de plukdagen welkom bent. Op zoek naar
meer locaties? Of naar
meer info over het aanbod van de boomgaarden die meedoen?
Klik dan door naar de site via de
roze button!