Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dirk Scheele

Zing, dans en rock mee tijdens het vrolijke kinderpopconcert vol bekende hits en verrassingen!

Bereid je voor op een middag vol muziek, energie en vrolijke gezichten! Dirk Scheele komt op 6 juli naar Openluchttheater Cabrio in Soest met zijn swingende popconcert voor kinderen.

Het programma is boordevol bekende hits zoals Lopen als een beer, De gitaarsong en natuurlijk Hokie Pokie. Samen met het publiek zingt, danst en rockt hij de zaal op z’n kop!

Tijdens dit interactieve concert vormen de kinderen zelfs een echte band met Dirk én maken ze samen een gloednieuw lied. En wie weet… misschien speelt hij wel jouw favoriete nummer op verzoek!

Natuurlijk komt Japie het Apie ook nog even langs voor een vrolijk dansfeest als afsluiter. Na het concert is er een gezellige meet & greet met Dirk zelf.

Een muzikale middag vol plezier voor kinderen en hun (groot)ouders!

Klik op de roze button voor alle informatie!

Tip: Kijk voor de leukste restaurantjes op onze uit-eten pagina!

Openluchttheater Cabrio

Soesterbergsestraat 140

3768 MD Soest

Prijs klik op de roze website button
Mail direct

Mail direct naar Openluchttheater Cabrio

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen en ontdekken in de Struintuin

Een tof natuuruitje in Leusden voor kinderen t/m 12 jaar!

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Disco zwemmen bij R&A

Laat je dansmoves zien bij R&A Sports & Swimming in Vathorst tijdens het disco zwemmen.

Ga je mee naar buiten?

Blote voetenpad, waterdiertjes speuren, interactieve wandelingen en meer!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Avontuurlijk bezoek aan het NMM!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!

De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief