Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Amsterdamse Bos BioBlitz 2025

Helpen jullie deze week mee om de biodiversiteit van het Bos in kaart te brengen?

BioBlitz is een tel-evenement waarbij zoveel mogelijk plant- en diersoorten worden geteld in het Amsterdamse Bos. Hiermee brengen ze de biodiversiteit in kaart en kunnen ze in de toekomst beter onderzoeken hoe de natuur ervoor staat!

Los van verschillende georganiseerde excursies (zoals de kriebeldiertjes) is het een leuk uitje voor ouders met kinderen om een mooie wandeling te maken en foto’s te maken van dieren en planten onderweg. De foto’s kunnen ze tijdens of na afloop van de wandeling invoeren in een smartphone-app (ObsIdentify), die helpt met het determineren van de soort. Dit is helemaal gratis en op eigen initiatief, maar wel binnen de genoemde periode van een maand!

Benieuwd naar alle activiteiten? Check de roze websitebutton!

TIP! Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste uitjes.

Dagelijks van 24 mei t/m 24 juni

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Openingstijden van 24 mei t/m 24 juni
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kiezen voor Vincent

In de tentoonstelling 'kiezen voor Vincent' is er van alles te doen voor families. Neem ze mee!

Spot dieren in het paleis

Spot de dieren van Artus Quellinus in het Koninklijk Paleis met de gratis familiespoor speurtocht

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

Xperience Day 2025

Doe mee met de workshops, geniet van optredens en neem een kijkje achter de schermen en nog veel meer...

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Leuke familieuitjes in juni en begin juli

Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief