Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Avondvierdaagse De Bretten

Trek de wandelschoenen aan en loop mee met de avondvierdaagse in De Bretten!

In 2026 wordt de tweede Avondvierdaagse De Bretten georganiseerd! Tijdens het event wandelen kinderen door delen van Amsterdam Nieuw-West: Slotermeer, Sloterdijk, het Rhônepark en het prachtige natuurgebied De Bretten.

De wandeling is van 8 t/m 11 juni en start bij Hockeyclub Westerpark (Sportvelden Spieringhorn).

Kinderen vanaf 4 jaar kunnen meedoen en ontdekken hoe leuk wandelen is! Na afloop ontvangen ze een echte medaille als beloning voor de prestatie.

Benieuwd? Meer info vind je via de roze websitebutton!

Tip: Neem voor meer kindvriendelijke uitjes een kijkje in onze uitagenda!

Data:

  • maandag 8 juni 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Gemeente Amsterdam

Sportpark Spieringhorn 5

1043 AA Amsterdam

Prijs Zie website
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Waanzinnige Boomhut van 13 Verdiepingen (5+)

Een knallende familievoorstelling vol krankzinnige humor en magische theatertovenarij bij DeLaMar!

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

Harimau (3+)

Muziek, poppenspel en bodypaint vertellen over vriendschappen vinden en behouden in het Plein Theater!

Amsterdamse Bos BioBlitz 2026

Help je mee om de biodiversiteit in kaart te brengen? Elke week staat er een ander diersoort centraal!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief