Diarree is mijn lievelingskleur (8+)
Deze voorstelling met poppenspel en actionpainting in ITA zoekt naar schoonheid in het lelijke!
30 april en 1 mei 2026 | ITA
Wat de een als smakeloos beschouwt, vindt de ander juist prachtig. Samen met het publiek onderzoeken ze wat er nou eigenlijk wordt bedoeld met het woord ‘succes’. Wie bepaalt wat cool of mooi is en waarom? Wie beslist of iets Kunst is, of direct de prullenbak in kan? Kan je er misschien ook anders naar kijken? Trekken we ons niet veel te veel aan van het oordeel van anderen?
Diarree is mijn lievelingskleur combineert op speelse wijze explosief theater met poppenspel, beeldhouwkunst, actionpainting en muziek.
Oh shit, dit ruikt naar kunst!
Meer informatie over deze voorstelling vind je via de roze button.
Data:
- donderdag 30 april 2026
- vrijdag 1 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
ITA Internationaal Theater Amsterdam
Leidseplein 26
1017 PT Amsterdam
Openingstijden
van 19.30 tot 20.45Toon op kaart
Meer inspiratie
Groove Beest Familieconcert: Cavolo Nero
Ga uit je glitterbol met live gespeelde dansmuziek vol funk, disco en Afrobeat in het Bimhuis!
Sint op Solder
Ga op zoek naar de geheimen van Sinterklaas in het sfeervolle huis met de kerk op zolder!
Sinterklaas op de Zaanse Schans
Sinterklaas heeft een Sinterschans-route uitgezet voor kleine speurneuzen in het Zaans Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025
Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.