Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bellen en diamanten!

Verrassende moderne, inspirerende en hedendaagse kunst bij het Moco Museum!

In het Moco Museum ervaar je kunst die nergens anders te zien is! Denk hierbij aan kunst van kunstenaars Banksy, Warhol en Studio Irma!

Er worden interactieve rondleidingen gegeven en er zijn verschillende exposities!

Sprankelende tentoonstelling!
Reflecteren doen we normaal gesproken terug in de tijd. Nu nog te zien Studio Irma in het Moco Museum met haar expositie – Reflecting Forward.  Digitale kunst, die laat zien hoe we in de toekomst kunnen kijken en eindeloze verbindingen kunnen leggen. Fantastisch voor kinderen (en pubers ;-))

Studio Irma is nu te zien met :
We All live in Bubbles
Kaleidoscope
Diamond Matrix
Connect the Dots & Universe

Het Moco Speel + Zoekavontuur (6-12 jaar)
Kinderen kunnen het Moco Museum op een interactieve manier beleven! Met wist-je-datjes, ruimte om te tekenen, na te denken en afbeeldingen te spotten: het Moco Speel + Zoek Avontuur! Zoek naar de antwoorden en speel terwijl je bezig bent. Het roze papieren boekje wakkert de kunstenaar in jonge geesten aan met een reis door Moco’s wonderland van beelden en artistieke weetjes. De tour duurt ongeveer 30-45 minuten.

Kom je ook kijken? 

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: bekijk ook eens ons overzicht van leuke uitjes in en om Amsterdam in onze uitagenda!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Moco Museum

Honthorststraat

1071 Amsterdam

Openingstijden Check de website
Prijs Volwassenen:vanaf  €15,95
Jongeren: 10-17 jaar €12,95
Kinderen: tot en met 9 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Moco Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Aardbewoners Festival

Voor de jongste generatie is er van alles te doen op het Aardbewoners Festival in ARTIS!

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Workshops Van Gogh Museum

Op woensdag en zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

SOUK Kids Festival (6+)

Het Concertgebouw wordt omgetoverd tot een bruisende Arabische wereld!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Toffe vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Festivals en (buiten)uitjes in mei en met Hemelvaart

Fijne (buiten)uitjes, festivals, bruisende voorstellingen, ontdek Amsterdam in 24 uur en meer mei- en Hemelvaart uitjes

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief