Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelboerderij De Happyfarm

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!

Kom zowel binnen als buiten spelen bij speelboerderij de Happyfarm in Terschuur vlakbij Barneveld!

Heb je zin om gewoon een middagje te spelen of ben je jarig geweest? Kom dan samen met al je vriendjes en vriendinnetjes gezellig spelen in De Happyfarm in Terschuur! Wie durft er van de glijbaan en wie racet het hardst op de trekkers en skelters? Of houd je meer van konijntjes aaien? Voor iedereen is er wel wat leuks te beleven!

Voor de allerkleinsten is er een speciale soft-play ruimte en de grotere kinderen kunnen klimmen en klauteren in de apenkooi, springen op het springkussen of een ballendouche nemen.

In de overdekte ruimte kun je lekker klimmen, springen en glijden. Met blokken bouwen en nog veel meer. Op het buitenterrein is o.a. een groot springkussen, kabelbaan en skelters. Onder begeleiding kunnen de kinderen een rondje rijden op één van de pony’s.

Extra: En ze hebben iets leuks buiten! De Happy Hopper! Spring, hop en vlieg naar de andere kant, maar ook de ballendouche. Je krijgt nl. een heerlijke douche met ballen! Kom je ook snel spelen?

 

De Happyfarm Speelboerderij is dé locatie om gewoon gezellig te komen spelen of je kinderfeestje te vieren gelegen aan de rand van Barneveld. Zowel binnen als buiten is er volop speelplezier. Vooraf wel even reserveren. Dit kan online of even naar de Happyfarm bellen. 

Speelboerderij De Happyfarm

Dronkelaarseweg 28

3784WB Terschuur

Openingstijden
In de schoolvakanties, van regio midden is Happyfarm vaker open. Voor extacte openingstijden klik op de roze button.
Prijs Kijk voor de actuele prijzen op de website van Happyfarm
Mail direct

Mail direct naar Speelboerderij De Happyfarm

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Lente doe-bladen

Ontdek de lente met de doe-bladen van Geldersch Landschap & Kasteelen.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Voordelig naar het Boschbad!

Koop nu heel voordelig een jaarabonnement voor het Boschbad Apeldoorn!

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Uitgelicht

Nieuwe bioscoopfilm: De IJsbeerprins

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

5 x Paasvuur in regio Deventer en Apeldoorn

Altijd indrukwekkend om tijdens Pasen naar een Paasvuur te gaan. En helemaal mooi als je weet dat een Paasvuur staat voor een Lentevuur dat de zon moet aanmoedigen en de vruchtbaarheid van de velden moet bevorderen!  Wij hebben zes tips voor een bezoekje aan een Paasvuur in de omgeving van Apeldoorn of Deventer!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

7x leuke tips voor Pasen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Het is alweer bijna Pasen! Hebben jullie al plannen voor het extra lange weekend? We hebben de leukste paastips voor je op een rijtje gezet.

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief