
Dauwtrappen met ontbijt
Ervaar de rust en schoonheid van de natuur tijdens dauwtrappen met ontbijt op Hemelvaartsdag!
Dauwtrappen met ontbijt
Op Hemelvaartsdag is het weer tijd voor een oude traditie: dauwtrappen! Dat betekent lekker vroeg opstaan en de natuur in, samen met een ervaren natuurgids. Het is wel belangrijk om te weten dat deze wandeling ongeveer 9 km lang is en ongeveer 2 uur duurt. Tip: trek passende kleding en schoenen aan! Helaas is de wandeling niet geschikt voor kinderwagens of buggy’s.
Leuk familie-uitje met Hemelvaart
Maar dat is nog niet alles, want halverwege de wandeling is er een heerlijk ontbijt bij het NIVON-huis ‘De Bosbeek’. Hier kun je even rusten, genieten van een eenvoudig ontbijt en nieuwe energie opdoen voor de rest van de wandeling. Gezellig om te doen met het hele gezin!
Kom jij ook mee dauwtrappen? Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar meer leuke kinderuitjes? Neem dan een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.
Data:
- donderdag 29 mei 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Stichting Renkums Beekdal
Nieuwe Keijenbergseweg 170
6871 VZ Renkum
Toon op kaart
Meer inspiratie


Met de imker op pad
Altijd al willen weten hoe bijen leven? Ontdek het bij deze leuke activiteit op Kasteel Doorwerth!
StadsWoud – maand van de stadsnatuur
Ga mee op stadsavontuur met Flore en ontdek hoe de natuur verstopt zit!
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderen t/m 12 jaar gratis naar Musis & Stadstheater Arnhem
Vanaf september 2025 zijn kinderen t/m 12 jaar van harte welkom om gratis familievoorstellingen en -concerten te bezoeken in Musis & Stadstheater Arnhem.
8x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem
Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!