Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

De leukste toegankelijke Speelnatuurplekken van Oerrr!

Gepubliceerd op 18 juni 2020

OERRR brengt je naar plekken waar je echte avonturen kunt beleven. Waar je de natuur ruikt, voelt en proeft. Wij hebben een aantal Speelnatuurplekken van OERRR op een rijtje gezet. Natuurlijk zijn deze ook toegankelijk voor kinderen met een beperking!

De speelnatuur van Kardinge Deze link opent in een nieuwe tab is een uitje voor het hele gezin, vol boomstammen, waterpompen en stapstenen. Goed om te weten: deze speelnatuur is ook toegankelijk voor kids met een beperking, het is zo ingericht dat iedereen lekker samen kan spelen.

Kom lekker ravotten in de speelnatuur van OERRR Oisterwijk Deze link opent in een nieuwe tab! Een groot deel van het bos is ook te berijden met een rolstoel, zodat je gewoon samen hutten kan bouwen, met water kan spelen en avonturen kan beleven.

In de Wieden

Hutten bouwen, kliederen met water en modder en van de natuur genieten, het kan bij speelnatuur in De Wieden Deze link opent in een nieuwe tab. De omgeving is zo ingericht dat je met een rolstoel onder de toren door kunt, met takken een dorp kunt bouwen en de waterpomp kunt bedienen. Er is ook een invalidentoilet aanwezig.

Belevenisboerderij Schieveen

Leef je uit in de speelnatuur bij Belevenisboerderij Schieveen Deze link opent in een nieuwe tab. Terwijl de ouders een kopje koffie drinken op het terras is er voor kids alle ruimte om over boomstammen te klauteren, hutten te bouwen en zich te verwonderen over kleine kriebelbeestjes. Ook toegankelijk voor kinderen met een beperking.

Speelnatuur Erve de Pas

Het speelbos Erve de Pas Deze link opent in een nieuwe tab is heel gaaf! De boswachter heeft van alles bedacht zodat kids hier kunnen spelen. Lekker klimmen, springen, met water en zand knoeien, je verstoppen, beestjes ontdekken en prachtige hutten bouwen. De waterspeelplek is zo gebouwd dat kinderen in een rolstoel bij de pomp en watergoten kunnen.

Veel speelplezier!

Lees ook:

Alle blogs

Carnavalsoptochten in en om Breda 2026!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!

9 x warme chocolademelk in Breda

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief