
Boerderijdagen Zuivelboerderij De driehoek
Ga langs de boerderij in Oosterhout op Tweede Pinksterdag!
Op de open dag met Pinksteren kun je genieten van de lieve koeien die graag een aai over de bol krijgen en hiernaast is er genoeg te beleven. Zo is er een streekmarkt, kan de boerderijwinkel bezocht worden en natuurlijk kun je een heerlijk kaasje proeven. Er is genoeg speelvermaak voor de kids, zo is er een speeltuin, springkussen en kun je met kalfjes knuffelen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Zuivelboerderij De Driehoek
Hoogstraat 82-B
4901 PK Oosterhout
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Relaxt gamen in de voordeligste arcade gamehal van NL
Bij Let's Play It; Lekker rustig gamen op woensdag en donderdagmiddag
BRIK Kinderfestival Breda
Beleef het BRIK-kinderfestival van 21 t/m 28 juni in Breda.
Voorleespret Oosterhout
Beleef samen nieuwe avonturen tijdens voorleespret bij Bibliotheek Oosterhout!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De tofste strandjes in en om Breda
Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!