Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jaarmarkt Festival Den Hout

Op donderdag 29 mei Hemelvaartsdag is er in Den Hout weer een super toffe jaarmarkt!

Voor de kinderen zijn er dit jaar weer hele leuke activiteiten. Er kan geknutseld, gedrumd en geschminkt worden.

Daarnaast kun je meedoen aan verschillende workshops en zijn er echt toffe theatervoorstellingen te bekijken voor alle leeftijden.

Natuurlijk ontbreekt het straattheater dit jaar ook niet. Laat je verrassen door al deze typetjes die je zomaar ergens tegen kan komen.

Klik op de roze knop voor meer informatie over dit festival.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Jaarmarkt Festival Den Hout

Energieweg 10

4906 CG Oosterhout

Toon op kaart

Meer inspiratie

BRIK Kinderfestival Breda

Beleef het BRIK-kinderfestival van 21 t/m 28 juni in Breda.

Relaxt gamen in de voordeligste arcade gamehal van NL

Bij Let's Play It; Lekker rustig gamen op woensdag en donderdagmiddag

Breda Wandelt Expeditie

Ga 4 dagen op ontdekkingstocht door Breda.

Voorleespret Oosterhout

Beleef samen nieuwe avonturen tijdens voorleespret bij Bibliotheek Oosterhout!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De tofste strandjes in en om Breda

Geniet van het zomerse weer op één van deze strandjes in en om Breda. Bij de meeste zit er ook nog een zwemplas bij. Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stranden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief