Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zie jij je kind al op het podium staan?

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool

Zingt en danst jouw kind de hele dag? Kom dan musical les volgen bij de grootste musicalschool van Nederland. Samen met de leukste docenten aan de slag met zingen, dansen en acteren. Dit alles kan bij Telekids Musicalschool…hoe heerlijk is dat? En jij hebt ondertussen even lekker je handen vrij om een kop koffie te gaan drinken, een topcombinatie!

In de lessen ontwikkelt je kind musical skills om te laten zien in twee échte voorstellingsmomenten; de showcase aan het einde van januari voor familie op de eigen leslocatie en de Zomervoorstelling in juni in het grote theater in het midden van het land voor het grote publiek.

Plezier staat voorop!
Bij Telekids Musicalschool krijgen de leerlingen les van professioneel opgeleide docenten, maar plezier in de les staat uiteraard voorop. Leerlingen werken daarnaast aan persoonlijke ontwikkelingsdoelen als zelfvertrouwen, durf, samenwerken en presenteren.

Er zijn lessen op verschillende niveaus, dus iedereen is welkom!

Proefles volgen 
Een proefles doen? Dat kan! Is jouw musicalkind reuze enthousiast? Meld je kind dan op tijd aan voor een vrijblijvende proefles in februari*. Jouw kind staat dan in juni al op het podium van het grote theater.

Handig: Telekids Musicalschool zit altijd bij jou in de buurt!

*Let op, een proefles is niet gratis.

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Telekids Musicalschool Amersfoort

Kosmonaut 9

3824 MK Amersfoort

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Telekids Musicalschool Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Tips van de maand

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Breda
Lees meer

Ego Indoorski

Leer skiën of snowboarden op de oneindige piste van Skischool Bergen op Zoom!
Lees meer

Speurroute door Breda

Ontdek via deze speurtocht de schatten van Breda terwijl je ook nog een moord oplost!
Lees meer

Kinderboerderij Etten-Leur

Een gezellige boerderij met veel verschillende dieren! Je mag meehelpen met voeren!
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalsoptochten in en om Breda 2025!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!
Lees meer

Zelf vogelvoer maken

Met zelfgemaakt vogelvoer de vogels in de winter als het vriest en sneeuwt verwennen? Je maakt ze heel blij door zelf vogelvoer en pindakettingen te maken. Lees hier hoe je dat doet!
Lees meer

De leukste schminkvoorbeelden voor kinderen met carnaval

Carnaval komt eraan…
…en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Ik hou ervan en gelukkig mijn kinderen ook!
Lees meer

21x Zo versla je de winterdip

Last van Blue Monday? Zit je midden in een winterdip? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Deze tips doe je gewoon thuis. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
Lees meer