Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater- of dansworkshop

Wil jij op het podium stralen? Bij Marc van Creij - Muziektheater leer jij de fijne kneepjes van het vak!

Droom jij van een rol in een theaterstuk? Ontdek wat jouw podium talent is tijdens de Theater- dansworkshop van Marc van Creij – Muziektheater in Den Bosch. Dé juiste plek waar je jouw talent kan ontwikkelen!

Tijdens de workshops van Marc van Creij – Muziektheater leer je de basistechnieken. De lessen bestaan uit losse lessen of cursusblokken van 5, 10 of 15 lessen. Jij kiest wat het beste bij je past en Marc zorgt ervoor dat je datgene leert om te schitteren op het podium! 

Marc van Creij Muziektheater is een jonge, gepassioneerde en enthousiaste theater- en zangleraar die gestudeerd heeft aan het Consertavorium van Brussel en Tilburg. Marc draagt zijn passie graag aan anderen over. Hij heeft in stukken gespeeld zoals ‘De Drie Musketiers’, ‘Jesus Christ Superstar’, ‘Titanic de Musical’, ‘Evita’ en nog vele anderen. 

Praktisch
Duur: 1 uur per les
Overige: individueel of in groepsverband 

Naast cursussen biedt Marc ook theaterworkshops aan tijdens kinderfeestjes of huur hem in als zanger, danser en acteur.

Marc van Creij - Muziektheater

's-Hertogenbosch

Prijs Theaterworkshop: vanaf €20,- , Dansworkshop: neem contact op met Marc voor mogelijkheden
Mail direct

Mail direct naar Marc van Creij - Muziektheater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Sta stevig in je schoenen!

Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.

Dansen bij Geraldine

Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!

Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

24x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief