Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vier de meivakantie in Delft

Leuke kinderactiviteiten voor een perfect dagje uit in Delft deze meivakantie.

Een dagje Delft deze meivakantie, wat kan je doen met het gezin?

 

In de Techniekstudio van het TU Delft Science Centre leren kinderen de magie van robots kennen en experimenteren ze met techniek, allemaal onder begeleiding van enthousiaste student-instructeurs.

Liever wat geschiedenis? Griezel door de gangen van stadsgevangenis Het Steen en ontdek wie hier ooit hun lot moesten ondergaan, inclusief het verhaal van Willem van Oranje.

Voor de creatievelingen is er Royal Delft, waar kinderen hun eigen Delfts Blauwe tegel kunnen ontwerpen na een inspirerende demonstratie.

En op 26 april kleurt de stad oranje voor Koningsdag: een dag vol rommelmarkten, muziek en gezelligheid waar het hele gezin van kan genieten. Vergeet niet een ritje te maken in de zweefmolen op de Koningskermis – pure nostalgie!

Sluit je dag af met een wandeling door het historische Delft of blijf langer om te genieten van de omliggende natuur, fietspaden en zelfs een uitstapje naar de Westlandse stranden. Delft heeft het allemaal!

Van 18 april tot en met 5 mei is het meivakantie – dé gelegenheid om samen met het gezin op ontdekkingstocht in Delft te gaan.

Delft marketing

Houttuinen 8

2611 DX Delft

Mail direct

Mail direct naar Delft marketing

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Paasplezier in Nieuw Kijkduin

Doe mee met de Paasspeurtocht in Nieuw Kijkduin! Leuk voor het hele gezin op 20 en 21 april.

Jump-Olympics meivakantie

Een dag vol springkussens, spectaculaire stormbanen, sport- en spelmateriaal en meer van Ren4Sport!

Met 35% korting naar Disney FROZEN!

Koningsdagvoordeel: 35% korting op alle kaartjes van de musical Disney FROZEN in het AFAS Circustheater!

Techniekworkshops voor kids

Ga aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre. Helemaal vernieuwd!

Uitgelicht

Nieuwe bioscoopfilm: De IJsbeerprins

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Wat te doen met Pasen?

Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief