Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Musical4daagse Den Haag

Gek op toneel en theater? Doe mee aan 4 dagen musicalkamp in de zomervakantie in Amare Den Haag!

Een unieke theater ervaring in het Amare Theater!

Tijdens de Musical4daagse werken kinderen samen aan een voorstelling. 4 dagen zingen, dansen en acteren met op de laatste dag een voorstelling voor publiek.  De kinderen duiken in de lessen en ontmoeten nieuwe vrienden terwijl ze hun zelfvertrouwen een boost geven!

De musical is zo geschreven dat alle kinderen een eigen rol met tekst en solozang hebben. Ze krijgen twee weken van tevoren het lesmateriaal.

Tijdens de voorstelling stralen de kinderen op het toneel met professionele kap en grime, kostuums en voelen ze zich helemaal één met hun rol. Aan het einde van de show ontvangen de musicalsterren een staande ovatie.

Dit leuke musicalkamp is voor iedereen van 6 t/m 12 jaar. Geen ervaring nodig.

Data 2025:

  • 22 t/m 25 juli & 29 juli t/m 1 augustus ‘25
  • Van 09:00 – 14:00

 

Staat jullie zoon of dochter deze zomervakantie te stralen op het toneel van het Amare Theater Den Haag? Snel aanmelden! Klik door via de roze button.

 

De Musical4daagse is een initiatief in samenwerking met 20 theaters door heel Nederland.

 

Musical4daagse

Spuiplein 150

2511 DG Den Haag

Openingstijden 22 t/m 25 juli & 29 juli t/m 1 augustus ‘25 van 9-14 uur
Prijs Kosten per deelname €195,-

Mail direct

Mail direct naar Musical4daagse

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomerweek Poppentheater

Maak je eigen theaterpoppen en een voorstelling tijdens de Zomerweek bij Kooman's Poppentheater!

Legokampen bij de Bonte Bouwplaats

Een week vol bouwplezier en fantasie voor kinderen met een passie voor LEGO

Vakantie voetbalkamp

Twee of drie dagen samen voetballen en plezier maken bij de Haagse Voetbal Academie!

Vlietland outdoorweek

Zeilen, klimmen, kanoën en nog veel meer outdoor plezier voor kids van 10 t/m 13 jaar!
Reserveer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!

10 x Leuk om te doen met kleine kinderen in Den Haag

Waar ga je naartoe met je baby, peuter of kleuter in Den Haag?

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief