Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes!
Dit is een leuke podcast om te luisteren als jullie onderweg zijn! Kijk hier...
In de nieuwe jeugdpodcast Helden op Pootjes komen de bijzondere verhalen van dieren aan bod die iets heldhaftigs hebben gedaan en zo een rol speelden in belangrijke historische gebeurtenissen. Van het verkennen van onbekend terrein tot het redden van mensen – deze dieren hebben op verrassende manieren bijgedragen aan onze geschiedenis.
Maar hoe voelde dat voor hen? Zij maakten die keuzes immers niet zelf. En hoe gaan wij vandaag de dag nog met dieren om?
Host Malou van der Starre neemt luisteraars, samen met co-host Mook de kat, mee op een ontdekkingstocht naar deze dierenhelden en de onvergetelijke verhalen waarin ze een rol speelden.
Luisteren!
Vanaf 19 december zijn de eerste vijf afleveringen te beluisteren in de gratis NPO Luister-app. Klik meteen door via de roze button op deze pagina.
Wil je liever eerst de trailer luisteren? Dat kan hier >>>
Veel plezier bij al jullie leuke kerstvakantie-uitjes de komende weken!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.