
Nationale Molendag 2025!
Kom op 10 en 11 mei naar de Nationale Molendag en ontmoet de Molenaar bij jou in de buurt!
Op Nationale Molendag zijn honderden wind- en watermolens geopend voor het publiek. Er draaien en malen meer dan 900 molens, verspreid over heel Nederland. Op 10 en 11 mei 2025 is het weer VriendenLoterij Nationale Molendag, het grootste molenfeest van Nederland!
De meeste molens zijn gratis te bezoeken. Wil je graag een molen bezoeken én een molenaar ontmoeten? Dan is Nationale Molendag een superleuk dagje uit met de hele familie!
Veel molenaars organiseren extra activiteiten op en rond de molen: pannenkoeken bakken met molenmeel, fietstochten, molenmarkten, exposities, rondleidingen en leuke activiteiten voor kinderen.
Molenaars en molengidsen staan overal klaar om hun bezoekers mee te laten genieten van dit oer-Hollandse levende monument. De geuren, geluiden, verhalen en de indrukwekkende oude techniek in een molen moet iedereen een keer beleven. Op veel plaatsen worden extra feestelijke activiteiten georganiseerd. Voor kinderen is ligt er een leuk cadeautje klaar
Jij komt toch ook?
TIP:
Eendracht maakt Macht in Meterik | Brood bakken
De Drie Waaien in Afferden | Koffie, thee of limonade +iets lekkers
Sint Willibrordus in Bakel | Demonstratie oude landbouwmachines
Zilstermolen in Veldhoven | Markt in de buurt van atelier (Severinus) van de zilstermolen voor en door bewoners ” Stichting Severinus”
Klik op de roze button en ontdek alle molens in de regio die meedoen!
Zaterdag 10 & Zondag 11 mei 2025
Vereniging De Hollandsche Molen
Zeeburgerdijk 139
1095 AA Amsterdam
Toon op kaart
Meer inspiratie


Voetjebal Eindhoven-Helmond-Veldhoven-Geldrop
Ben jij ook zo gek op voetballen? Schrijf je dan in bij Voetjebal voor peuters en kleuters.
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!
Interactief groepsspel en Lampjesspeurtocht
Meivakantie bij Philips Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Koningsdag met kinderen in Eindhoven en omgeving
Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekjes tijdens het Oranjefeest.