
Flight Simulator weekend
Terug naar het overzichtVlieg samen met je kinderen de wereld rond.
Op 15 en 16 maart 2025 kunnen jij en je (klein)kinderen zelf de lucht in!
In Aviodrome draait alles dan om virtueel vliegen. Het hele museum is die dagen omgetoverd tot een vliegtuighaven vol flight simulators, indrukwekkende cockpits en de nieuwste technologie waarmee je in elk type vliegtuig de wereld over kunt vliegen.
Het wordt een spektakel met maar liefst 200 deelnemers en fabrikanten uit de hele wereld, allemaal aanwezig voor het grootste flight simulatorevenement ter wereld!
En het mooiste? Als bezoeker mag je zelf ook een rondje vliegen in de verschillende simulators.
Zet de datum maar alvast in je agenda en druk op de roze website button – er komt snel meer info!
TIP: Neem een kijkje bij onze blogs voor nog meer toffe tips en activiteiten met en voor kinderen!
Data:
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
- zaterdag 15 maart 2025
- zondag 16 maart 2025
Deel deze tip:
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Pelikaanweg 50
8218 PG Luchthaven Lelystad
Openingstijden
Tussen 10:00 en 16:00 uurPrijs
Vanaf 16,95 euro. Kinderen t/m 2 jaar zijn gratisTips van de maand


SuperHallyday bij De Beestenbende
Beestachtig leuke verrassingen door Stad & Natuur, Kleur in Cultuur en Talent in Opleiding!
Kindertheater voorjaar 2025
De leukste kindervoorstellingen in het voorjaar in Kunstlinie Almere! Geniet samen van theater.
Hoogvliegers gezocht bij Aviodrome!
Ontdek, speel en beleef een onvergetelijke voorjaarsvakantie in de wereld van de luchtvaart.Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x thuis Valentijnsdag vieren met kinderen
Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!
5x binnenspeelparadijzen
Heb je zin in een actief uitje, maar is het buiten koud en nat? Of is het zo'n dag waarop je gewoon even lekker binnen wilt spelen met je kids? Ontdek deze tips voor leuke binnenspeelparadijzen in Flevoland.
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle gure herfst- en winterdagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!