Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rinus – Nationale Voorleesdagen

Kom tijdens de Nationale Voorleesdagen kijken naar de voorstelling Rinus.

Op woensdag 5 februari, tijdens de Nationale Voorleesdagen, is er een lieve, interactieve en ook muzikale theatervoorstelling voor kinderen van 2 t/m 6 jaar. De voorstelling heet ‘Rinus’ en is gebaseerd op het gelijknamige Prentenboek van het jaar, dat centraal staat tijdens de Nationale Voorleesdagen.

Zijn opa heeft medailles, 1000, misschien wel meer. Hij is sterk en heel erg moedig, zo won hij keer op keer. Moedig en sterk als opa, dat gaat Rinus straks ook zijn. Nu nog niet maar later, dan ben is hij groot in plaats van klein.

Klik via de roze website button voor meer info en tickets.

TIP: Benieuwd welke activiteit er nog meer te volgen zijn bij dbieb? Kijk dan voor meer info op de uitagenda.

 

 

 

 

Data:

  • woensdag 5 februari 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

dbieb Leeuwarden

Blokhuisplein 40

8911 LJ Leeuwarden

Openingstijden 10:30 - 11:05
Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar dbieb Leeuwarden

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

2025: Gratis Dinsdag!

In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.

Fries Scheepvaart Museum

Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x bootje huren in Friesland

Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!

16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland

Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief