
Professor S. (7+)
Een leerzame les over het brein voor iedereen die het wilt horen.
Een voorstelling voor kinderen over het brein! Professor S. is een verbluffend realistische, maar ook muzikale en humoristische voorstelling over het brein waarbij er een ” Ted Talk ” wordt gevoerd met de kinderen.
Simie, de assistent van de Grote Professor S., reist met zijn voorbeeld-brein door het land. Hij geeft een wervelende les over het brein aan iedereen die het maar wil horen. Hij vertelt over zenuwen en verbindingen, over bewegen, over eten en over dingen vergeten. Maar waar was hij nou gebleven?
Zijn praatje loopt in de soep als hij steeds maar weer wordt onderbroken omdat zijn oma belt. En dan raakt oma ook nog kwijt!
De voorstelling Professor S. is zondag 9 februari 2025 om 14.30 te zien bij dbieb Leeuwarden.
Haal snel je tickets via de roze websitebutton en leer ook meer over het brein.
TIP: Benieuwd welke activiteit er nog meer te volgen zijn bij dbieb? Kijk dan voor meer info op de uitagenda.
Data:
- zondag 9 februari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
dbieb Leeuwarden
Blokhuisplein 40
8911 LJ Leeuwarden
Openingstijden
14.30 tot 15.15Prijs
€7,50Toon op kaart
Meer inspiratie


Aquapark Sneek
Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+
2025: Gratis Dinsdag!
In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!