
Jonge Dieren Maand
In april zijn er onwijs veel jonge dieren te vinden in de kraamstal bij Hoeve Ravenstein!
Heel de maand april staat bij Hoeve Ravenstein in het teken van jonge dieren. Zo zijn er dus weer veel jonge dieren te vinden in de kraamstal. De jonkies groeien samen met de moeder op en mogen zo vaak drinken als zij zelf willen. Kom jij ook op kraamvisite?
Kuiken speurtocht
De kuikens van Hoeve Ravenstein zijn ontsnapt! Kan jij ze helpen vinden? Haal de speurtocht op in het Boerderijcafé.
Voor meer informatie over Hoeve Ravenstein, klik je op de roze button.
Tip: Een dagje uit met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Hoeve Ravenstein
Ravensteinselaan 3
3744 ML Baarn
Openingstijden
Dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag van 08:30 tot 17:00.
Vrijdag van 08:30 tot 18:00.
Maandag en zondag gesloten.
Prijs
Deelname speurtocht: €3,50 inclusief biologisch sapjeToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!