
Pas op voor de billenbijter
Pas op voor de billenbijter! (4+): de leukste griezelvoorstelling naar het bekende gelijknamige boek!
Op zondag 19 januari speelt ‘Pas op voor de billenbijter!’ in Theater de Speeldoos in Baarn. Een gruwelijk grappige griezelvoorstelling met de gekste en leukste griezels uit het gelijknamige boek. En soms een heel klein ietsepietsie beetje eng.
De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Pas op voor de billenbijter!
Elke avond rond de klok van acht uur kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter! is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling met de gekste en leukste griezels uit het gelijknamige boek. En soms een heel klein ietsepietsie beetje eng.
Voor meer info en tickets druk je op de roze websitebutton.
Tip: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Theater de Speeldoos Baarn
Rembrandtlaan 35
3741 TA Baarn
Openingstijden
10:30 - 11:30 uurPrijs
€ 9,00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
8x hotspots in ’t Gooi om te eten & spelen
Wij zijn echte bourgondiërs. Een goede bak koffie met iets lekkers, een uitgebreide lunch, borrel of pannenkoeken. Het moet in ieder geval een fijne plek zijn waar wat te beleven is!