
Dollardfestival
Een leuke, leerzame en actieve dag voor kinderen in de natuur van het Groninger Landschap!
Elke jaar organiseert het Groninger Landschap het ‘Dollardfestival’. Dit is een gratis natuurfestival voor jong en oud bij bezoekerscentrum Dollard. Hier beleef je veel speelplezier en natuurontdekkingen. Tijdens het Dollardfestival ontdek je de antwoorden op vragen als: Hoe wordt slib uit de Dollard verwerkt tot dijken? Welke wadvogels vind je in het Dollardgebied? En hoe ziet een monster van het wad eruit onder de microscoop?
Tijdens deze leuke dag gaan jullie met de kids op avontuur: van zeehonden kijken en waddieren zeven tot je eigen brood bakken en vissen naar waterbeestjes uit de sloot. Op het festivalterrein bij het bezoekerscentrum zijn de hele dag activiteiten te beleven. Ook zijn er korte wandelingen georganiseerd met telescopen en verrekijkers langs de route.
Kom je ook langs op 7 september?
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Foto: Het Groninger Landschap
Data:
- zondag 7 september 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Groninger Landschap
Dallingeweersterweg 30
9947 TB Termunten
Openingstijden
7 september vanaf 11:00Prijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie


Opening Indoor Speelhal Nienoord
Familiepark Nienoord opent de deuren van hun nieuwe Indoor Speelhal!
Storyworld
Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.