Ernst en Bobbie en de rest -Doen maar wat (3+)
De nieuwste Ernst en Bobbie theatershow is een groot avontuur van het populairste kinderduo van Nederland
Deze grappige en muzikale voorstelling is voor jong en oud een feest, waarbij de kinderen en ouders maximaal worden betrokken bij het verhaal. Ook komen natuurlijk alle grote hits van het duo tijdens deze voorstelling voorbij.
Tijdens de voorstelling vieren Ernst en Bobbie hun vrije tijd op een prachtig en liefelijk vakantie-eiland. Ze gaan minigolfen en willen gaan varen met hun zeilbootje als het noodlot toeslaat: de boot vaart per ongeluk weg zonder dat iemand erin zit. Ernst en Bobbie gaan achter de boot aan en verzeilen vervolgens in een hilarisch avontuur dat eindigt in het Tsjechische Gletschûh Witschûh. Ook komen ze onderweg een populair YouTube duo tegen ‘Gertjûh en Bertjûh’. En of dit allemaal goed afloopt? Zie het in de nieuwste en meest hilarische theatershow van Ernst en Bobbie!
Klik voor meer informatie over deze voorstelling op de roze button!
Data:
- zondag 9 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kielzog
Gorecht-Oost 157
9603 AE Hoogezand
Openingstijden
9 november 2025 om 14:00 en 16:00 uurPrijs
€ 21,-Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
7x een indoor kinderfeestje in Groningen
Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.