Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Giftige dieren zijn geweldig!

Caprera en de Schuur bieden je deze 'reis rond de wereld' met Mátyás Bittenbinder

Giftige dieren zijn geweldig. Weet je waarom? Ze hoeven niet angstaanjagend te brullen als een leeuw of een tijger. Ze hoeven niet groot of sterk te zijn om zich te beschermen tegen aanvallers. Nee. Giftige dieren hebben een andere, slimme oplossing bedacht: giftig zijn.

Maar er zijn ook andere dieren die slimme manieren hebben bedacht om te overleven. Door niet op te vallen: camouflage dus. Of door met hele felle kleuren en veel geluid te laten horen dat ze gevaarlijk zijn. Van pijlgifkikkers tot kameleon en van leeuw tot stinkdier: stuk voor stuk dieren met een geweldig verhaal. En ze komen allemaal voorbij is deze reis rond de wereld met bioloog Mátyás, die je misschien wel kent van TV.

We gaan van het tropisch regenwoud van Latijns-Amerika naar de droge, hete Saharawoestijn van Noord-Afrika met maar één doel: de grootste, giftigste, gevaarlijkste en gekste dieren van het dierenrijk zoeken.

Durf jij het aan?!

Deze voorstelling is te zien op 1 juni bij Caprera. Klik door naar de website voor meer info en kaartjes

Openluchttheater Caprera

Hoge Duin en Daalseweg 2

2061 AG Bloemendaal

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Bakken voor KiKa

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!
Lees meer

Weekendtip: Het Mediamuseum

Bezoek het interactieve Mediamuseum, kom naar Beeld & Geluid!
Lees meer

De nieuwste films bij Pathé!

Bij Pathé zie je altijd de nieuwste bioscoopfilms. Deze familiefilms beleef je deze week!
Lees meer

Vogelhuisjes decoreren

Creatieve workshop; aan de slag met hout van omgewaaide Haarlemse bomen!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof strandtenten

De leukste kindvriendelijke strandpaviljoens in Zandvoort en Bloemendaal: ontbijten, lunchen, borrelen, chillen en dineren aan het strand met het hele gezin!
Lees meer

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Print en praat! Je kent ze inmiddels misschien wel, onze 'Kidsproof Kletspraat' printables. Deze keer een editis over de lente. Veel kletsplezier met je kind!
Lees meer

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
Lees meer

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!
Lees meer