Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

3×3 Voetbaltoernooi

Op donderdag 21 augustus is er een 3×3 voetbaltoernooi op Het Voortingplantsoen in Het Rozenprieel. Schrijf je per team van 3 in, er mag maximaal 1 reserve per team deelnemen.

Heb je nog geen team, maar wil je wel graag meedoen? Stuur dan een e-mail naar buurtsportcoach Michel (mailbutton)

Locatie: Het Voortingplantsoen
Leeftijd: 10-12, 13-15 & 16+

SportSupport Kennemerland

Voortingplantsoen

Haarlem

Openingstijden 12:00
Mail direct

Mail direct naar SportSupport Kennemerland

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Super Quest Camp

Een heerlijke uitlaatklep voor de tomeloze energie van kids van 2,5 - 9 jaar bij The Little Gym

TRIBE Zomervakantiedagen

Zomervakantie Dagkampen: Jouw kind de hele dag onder de pannen, met de leukste activiteiten!

Zomer bij Huis van Hilde

Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!

Zomer bij Boerderij Zorgvrij

Op de boerderij is het altijd gezellig. Lees welke leuke extra activiteiten er te doen zijn

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief