Gluurpieten speurtocht
In het voorjaar was de berenjacht een groot succes. Nu is er de gluurpietjes speurtocht en kunnen we op zoek naar al die leuke gluurpietjes in de buurt. Hebben jullie de
gluurpieten al gespot? Je herkent ze aan hun mooie krullen en een pietenmuts met een veer erop. Ze kunnen zich heel verstoppen: op ramen hoog en laag, deuren groot en klein. Je moet heel goed kunnen speuren om ze te vinden! Je vindt ze in verschillende kleuren.
Wat moet je doen wanneer je een pietje vindt…
Bij het 1ste pietje maak je 10 paardensprongen net zoals het paard van Sinterklaas.
Bij het 2de pietje doe je een dansje.
Bij het 3de pietje zing je een sinterklaas liedje.
Bij het 4de pietje rijm je 2 woorden of zinnen aan elkaar.
Bij het 5de pietje hinkel je naar het volgende huis.
Wanneer je het 6de pietje ziet zwaai je naar de volgende persoon die je tegen komt.
Bij een wit pietje Tel je tot 10 of van 10 tot 0.
Bestel een gluurpietje
Wil je zelf ook een gluurpietje sticker bestellen? In onze regio o.a. verkrijgbaar via:
Gekko's Textielbedrijf in Alverna: De pietjes zijn €3 per stuk, hiervan wordt €1 gedoneerd aan de Liedjesfabriek in Nijmegen.
Mocht je zelf nog verkoopadresjes weten in de regio? Mail even naar
nijmegen@kidsproof.nlGluurpietjes Facebook groepen
Inmiddels zie je dat er op Facebook steeds meer groepen opgezet worden waar foto's gedeeld worden met gluurpietjes die zijn gemaakt van stickers, maar ook van verf of papier:
Landelijke gluurpietjes FacebookgroepWijchen/Nijmegen FacebookgroepWeet je zelf ook een lokale groep in de regio? Laat het ons weten via
nijmegen@kidsproof.nl?Sinterklaas afstreepkaart
En ga je speuren naar gluurpietjes? Neem dan ook deze Sinterklaas afstreepkaart mee. Je kunt hier ook je gluurpietjes die je onderweg tegenkomt op afstrepen!

Heel veel plezier met de Gluurpieten speurtocht in jouw buurt!
Liefs,
Esther
P.S. Wil je leuke Sinterklaas activiteiten tips voor thuis? Lees dan deze blog met 23 tips.
Naar de website