Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op een onbewoond (6+)

Een ontdekkingsreis vol dans en humor in Theater Walhalla

Daar staan ze: op een hoopje zand, ergens in het nergens. Drie vrouw sterk, maar ze kennen elkaar niet. Dit wordt een energieke, ongemakkelijke, humoristische ontdekkingstocht naar zichzelf en de ander. Ritme vinden ze overal: in elke ontmoeting, in ieders gedrag. De dansers dagen jou uit om te reageren, dus laat je geest de vrije loop.

De drie gestrande dansers zijn nieuwsgierig naar elkaar. Impulsief en niet altijd even tactisch proberen ze de ander – en daarmee zichzelf – te leren kennen. Soms denken ze het zeker te weten, dan weer slaat de twijfel toe. Gelukkig valt er ook genoeg te lachen: humor is de sleutel tot reflectie.

Klik voor meer info over de voorstelling op de roze button!

Ben je benieuwd naar meer familievoorstellingen? Neem een kijkje in de Uitagenda.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

  • woensdag 30 april 2025

Theater Walhalla

Sumatraweg 9-11

3072 ZP Rotterdam

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Theater Walhalla

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

De 8 nieuwste films bij Pathé!

10x verrassende streekmusea

Blogs & inspiratie

Alle blogs
Leuke lente-uitjes in d regio Rotterdam

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer

Wat zijn leuke uitjes met je peuter of kleuter?

Heerlijk om er met je kleintje op uit te gaan! Je peuter of kleuter de grote wereld laten ontdekken levert zulke mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter- en kleuteruitjes verzameld, speciaal voor kinderen in de leeftijd 2 tot 6 jaar. Welke herinneringen ga jij met je uk maken?
Lees meer

Deze uitjes voor kinderen in en om Dordrecht zijn gratis

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in de Drechtsteden zijn helemaal (of bijna) gratis! Sam& heeft ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.
Lees meer
2025 Blog Rotterdampas jongen zonder tekst

Doe leuke dingen en verzamel plezier met Rotterdampas

Gratis of met korting heel veel leuke dingen doen. Dat doe je met de Rotterdampas. Dé manier om er met het gezin voordelig op uit te trekken. Het nieuwe Rotterdampasjaar is weer gestart en dat betekent: heel veel leuke uitjes, heel veel korting en dus heel veel plezier!
Lees meer