Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiefilm FLOW

Een prachtige en avontuurlijke familiefilm over een jonge kat. Genomineerd voor een Golden Globe.

De wonderbaarlijke, adembenemende odyssee van een jonge kat die, samen met haar lotgenoten, op zoek gaat naar droog land op een ondergelopen aarde. Een prachtig en bijzonder ontroerend avontuur.

In Flow zie je een mythische, majestueuze wereld van verzonken ruïnes, vernietigende stormen en opdoemende bossen. De dieren en de magische reis die ze maken staan symbool voor iets groters, terwijl de dieren tegelijkertijd opvallend zichzelf blijven. Honderden katten- en andere dierenfilmpjes keken de animatoren om het gedrag en de communicatie tussen de dieren zo natuurgetrouw mogelijk weer te geven.

Deze baanbrekende animatiefilm, welke genomineerd is voor een Golden Globe, laat je in verrukking achter.

In de kerstvakantie te zien in:
KINO, Rotterdam
LantarenVenster, Rotterdam
Cinerama, Rotterdam
De Witt, Dordrecht
Filmhuis, Gouda

Wil je meer weten? Klik dan door naar de site via de roze button.

Tip: meer vakantie-uitjes vind je op onze kerstvakantie-pagina!

Data:

  • woensdag 15 januari 2025
  • dinsdag 21 januari 2025
  • zaterdag 25 januari 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Diverse bioscopen

Rotterdam/Dordrecht/Gouda

Openingstijden Vanaf 26 december in de bioscoop
Prijs Zie website

Meer inspiratie

FamilieFest: Wolkengabbers

Ontwerp als een echte architect met de vreemdste materialen huizen die hoger zijn dan de wolken

Meivakantie in Theater Zuidplein

Beleef de leukste voorstellingen in Theater Zuidplein deze meivakantie

Vakantie in het Onderwijsmuseum

Deze meivakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Portlantis

Een uitdagend, interactief en leerzaam dagje uit in de haven van Rotterdam!

Uitgelicht

Onze tip de nieuwe film De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Je kan de boom in!

Nu het zonnetje weer vaker schijnt, is het weer tijd voor leuke buitenactiviteiten. Dus stuurden we onze Kidsreporter op pad om met het hele gezin de ontluikende blaadjes van dichtbij te gaan bekijken in Klimbos Dordrecht.

Ontdek het grote sportaanbod in Rotterdam

Lekker actief bezig zijn en bewegen, wij houden ervan. Ook onze kids sporten graag en zijn lekker veel buiten. Bij de zoektocht naar een sportactiviteit keken we op de website van Sportbedrijf Rotterdam. En wat een groot aanbod aan sportmogelijkheden in Rotterdam vonden we daar!

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief