
Kinderrondleiding met gebaren
Bijzondere museumrondleiding in gebarentaal in Het Natuurhistorisch Museum
Op donderdag 1 mei 2025 organiseert Het Natuurhistorisch een unieke rondleiding door het museum, speciaal begeleid door een dove gids. Tijdens deze interactieve tocht leren kinderen én volwassenen op een visuele en tastbare manier meer over fossielen, dieren met een opvallende doodsoorzaak en een enorm zoogdierskelet van wel 15 meter lang.
De rondleiding is geschikt voor doven, slechthorenden én horenden, en biedt een toegankelijke en leerzame ervaring voor jong en oud. Kinderen mogen zelfs een aantal collectiestukken aanraken, een echte aanrader voor nieuwsgierige ontdekkers.
De rondleiding start om 10.00 uur, duurt ongeveer 75 minuten en kost €4,50 per persoon (exclusief museumentree). Er kunnen maximaal 10 personen mee per tour.
Klik voor meer informatie en tickets op de roze button!
Bekijk voor meer uitjes met het hele gezin onze Uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurhistorisch Museum
Westzeedijk 345
3015 AA Rotterdam
Toon op kaart
Meer inspiratie


Rotterdamse Dakendagen
Ontdek hoe daken kunnen bijdragen aan een gezonde, levendige, inclusieve en duurzame stad!
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Bunkerdag 2025
Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Toffe buitenspeeltuinen in en om Rotterdam
Met je kids naar de speeltuin… altijd leuk! We hebben een aantal van onze favoriete speeltuinen op een rijtje gezet. Check voor je gaat wel de website of Facebookpagina van de speeltuin voor de actuele openingstijden per dag.