Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker schaatsen!

Is het buiten koud maar ligt er (nog) geen ijs? Kom dan schaatsen bij De Vechtsebanen!

Het ijsbaancomplex bestaat uit een semi-overdekte 400 meterbaan en een ijshockeystadion. Beide banen zijn voor iedereen toegankelijk en je schaatst dus altijd droog!

Op de 400 meterbaan schaatsen de ervaren langeafstandsrijders naast de beginnende marathonkampioenen. In het ijshockeystadion kun je oefenen op mooie rondjes en stoer achteruitrijden.

Het restaurant, tussen de ijshockeybaan en de 400 meterbaan, is dé plek voor een lekkere snelle snack en een heerlijk koud of warm drankje.

Zelf geen schaatsen? Geen probleem. Voor de verhuur en verkoop van schaatsen kun je hier ook terecht. Schaatsbezitters kunnen hier ook hun ijzers laten slijpen.

Klik voor meer info door naar de site via de roze button!

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

De Vechtsebanen

Mississippidreef 151

3565 CE Utrecht

Openingstijden De schaatsbaan is geopend t/m half maart. Zie voor meer info de website van De Vechtsebanen via de roze button.
Prijs Jeugd van 3 t/m 12 jaar eenmalige entree € 5 - Bezoekers vanaf 13 jaar eenmalige entree € 8,50. Je kunt ook een rittenkaart kopen.
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar De Vechtsebanen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Tips van de maand

Utrecht in vroegere tijden

Ontdek bij Het Utrechts Archief hoe Utrecht er rond 1900 uitzag. Zeker ook leuk voor kinderen!
Lees meer

5x winterroutes met kids

Maak er een geweldig winteruitje van met deze tips van Routes in Utrecht!
Lees meer

Arcadehal

Een game walhalla in de 300m2 grote Arcadehal vol retro en moderne games!
Lees meer

Ontdek het nijntje museum

Het museum is vernieuwd! Kinderen stappen hier écht in de wereld van nijntje en haar vriendjes.
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ken jij deze 10 verrassende streekmusea in provincie Utrecht al?

Van magische kasteelkamers tot interactieve ontdekkingstochten, heksen en klederdracht. Het aanbod van de streekmusea is heel verrassend én gevarieerd. Onderstaande 10 streekmusea moet je bezocht hebben met je gezin!
Lees meer

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Lees meer

5x winterroutes met kinderen

De wintermaanden zijn een mooi moment om er op uit te gaan. Van een klein ommetje tot een langere wandeling, niets fijner dan een frisse neus halen en de benen strekken samen met de kids. Ook in de winter, want elk seizoen ontdek je namelijk nieuwe pareltjes in de provincie Utrecht.
Lees meer

Bezoek leuke kindervoorstellingen bij Podium Sprits!

Podium Sprits & ZIMIHC theater Zuilen presenteren een bomvol kinderprogramma in het Vorstelijk Complex in Utrecht. Er zijn vier kindervoorstellingen per maand te zien van professionele jeugdgezelschappen. Twee keer per maand is er een peuterochtend bij Podium Sprits: op woensdag- of vrijdagochtend zie je de mooiste voorstelling voor de allerkleinste bezoekers (vanaf 0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zijn de mooiste familievoorstellingen te bezoeken (vanaf 3 tot 12 jaar).
Lees meer