Vrijdag Vreugde
Ontdek de natuur tijdens deze leuke en leerzame activiteit op Stadsboerderij Eilandsteede!
Elke vrijdagmiddag wordt er op Eilandsteede een leuke, leerzame en creatieve activiteit voor kinderen georganiseerd. Tijdens deze middagen gaan kinderen samen aan de slag met knutselen en de natuur ontdekken om spelenderwijs te leren over de dieren en planten op de kinderboerderij.
Is jouw kind een echte kunstenaar of juist een avonturier die graag buiten is? Dan past Vrijdag Vreugde perfect. Het programma bestaat bijvoorbeeld uit schilderen met natuurlijke materialen, insectenhotels maken, of op ontdekkingstocht gaan door de tuin.
Iedere week is er weer iets nieuws te beleven. Deelnemen is gratis en aanmelden is niet nodig. Meer info vind je via de roze websitebutton!
Data:
- vrijdag 21 november 2025
- vrijdag 28 november 2025
- vrijdag 5 december 2025
- vrijdag 12 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Eilandsteede
Vreugdenhillaan 31
3526 ZB Utrecht
Openingstijden
Zie websitebuttonPrijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie
Kasteel de Haar
Kom naar Kasteel de Haar en voel je een echte prinses of ridder! Een leuk familie-uitje!
Jingle Bells (6+)
Dit feestelijke kerstconcert in TivoliVredeburg is leuk voor de hele familie!
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!