
Feestje JUMPIN’ Noordwijk
Vier een super leuk actief trampolinefeestje bij JUMPIN' Noordwijk!
Bij JUMPIN’ Noordwijk vier je een superleuk kinderfeestje! Er zijn maar liefst vier opties waar je uit kunt kiezen. Anderhalf of twee uur springen met wat lekkers of lekker jumpen tijden een disco-avond? Het kan allemaal.
Wil je echt het ultieme partijtje? Kom 2,5 uur springen én krijg een fles kinderchampagne!
Wie van je vrienden gaat het snelste over de Bounce Track? Of misschien is de jarige wel de snelste!
Een BounceTrack? Ja zeker! Een parcours waarin je zo snel mogelijk over, tussen, door en onder obstakels moet springen, klimmen en duiken.
De jarige wordt nu nóg meer in het zonnetje gezet door een leuk cadeau wat de jarige krijgt (een feestelijke snoepslinger met cadeaubon). Ook staat er op de feesttafel een verjaardagskist klaar met de naam van de jarige erop.
Kijk vooral even dit filmpje hoe gaaf trampolinepark Jumpin’ in Noordwijk is!
Je boekt jouw feestje vanaf 5 personen bij JUMPIN’ Noordwijk.
Als ouders zit je ook heerlijk in de koffiehoek (met daglicht én goede koffie!) én heb je goed zicht op de jumpers. Fijne plek!
Meer weten? Klik op de roze button voor meer informatie en om te reserveren!
JUMPIN' Noordwijk
Van Berckelweg 34
2203 LB Noordwijk
Openingstijden
Zie de websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


VR kinderfeestje!
Supertof kinderfeestje van Virtuorium Leiden; beleef een te gekke Virtual Reality experience!
CORPUS verjaardagsfeestje
Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+
Freerunfeestje Leiden
Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines in Leiden en Alphen a/d Rijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!