Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strand Oog in Al – Soia

Lekker aan het water chillen met een drankje uit het restaurant? Dat kan in Oog in Al!

Je vindt hier een restaurant met terras geschikt voor heerlijke lunch, diner, drankjes en meer. Ook op het gras aan het stadsstrandje is het fijn, echt een heerlijk hangout. Heel fijn voor ouders, de knusse speeltuin is omheind. Ook zijn er volop spelletjes aanwezig.

Op de kaart vind je een aantal speciale kindergerechten; onder andere een lekkere boterham, tosti en een pizza bambino.

Soia is voor het hele gezin een leuk uitje!

Let op: kinderen kunnen hier niet zwemmen.

Klik voor meer informatie over Soia op de roze button.

Soia

Kanaalweg 199

3533 HL Utrecht

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fonteyn Festival met Kidsproof kortingscode

Tijdens dit festival (9 t/m 11 mei 2025) is er voor het hele gezin van alles te beleven!

Tijdreis bij Museum Hoge Woerd

Meivakantie 2025: neem een duik in de geschiedenis, avontuur wacht in het Castellum!

Mediamuseum: Expo André van Duin

Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Jaarbeurs Utrecht en geniet van superleuke films

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief