Zwembad De Kikker
Lekker buiten zwemmen in puur natuur water zonder beton en chloor!
HELAAS AL HELEMAAL VOL VOOR DIT SEIZOEN
In deze tijd van plastic, beton en chloor zijn er nog steeds schone plekjes te vinden om te zwemmen. De Kikker is zo’n plekje. Hier zwem je nog in puur natuur water.
In de loop van de jaren zijn er steeds meer voorzieningen bijgekomen, waaronder twee grote steigers, een hoge en lage duikplank en een afgezet badje met nodige speelattributen voor de allerkleinsten. Verder zijn er ruime kleedcabines en twee gazons waarop je lekker van de zon kunt genieten!
Klik voor meer info op de roze button.
Zwembad De Kikker
Ruigenhoeksedijk 100
3737 MN Groenekan
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button,Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Op avontuur in de wereld van de Romeinen
Ontrafel de geheimen van Museum Hoge Woerd tijdens de speur- en ontdekkingstochten!
Op vleermuisavontuur én lekker eten
Geniet van te gekke kinderactiviteiten rondom de expositie op Fort de Gagel!
Boerendoolhof – De Meern
Het Boerendoolhof is een super tof uitje voor het hele gezin! Kan jij de uitgang én de code vinden?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!