Blogs & inspiratie
Jonge dieren dieren kijken bij jou in de buurt
Gepubliceerd op 12 april 2024
Het is lente en dat zie je om je heen. Een explosie van bloesems, tulpjes kleuren de tuinen, de temperaturen lopen weer op en er worden overal jonge dieren geboren. Zijn ze niet schattig? Altijd leuk om op 'kraamvisite' te gaan bij het pasgeboren beestenspul. Wij hebben een aantal leuke locaties voor je verzameld waar je samen met je eigen kroost ze kan komen bewonderen.
Bij Natuurboerderij Brinkhorst Deze link opent in een nieuwe tab zijn jonge geitjes geboren. Zo schattig! Zodra het mooi weer is staan ze buiten in de wei. Kom gezellig langs want voordat je het weet zijn ze alweer groot!
Iets verderop in Soest is het ook feest. Bij Kinderboerderij De Veenweide Deze link opent in een nieuwe tab. Daar zijn jonge lammetjes te bewonderen. Ook zijn er vele andere dieren te zien zoals geitjes, konijnen, cavia’s, ezels en zelfs een leguaan. Uitgekeken? Kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin.
Er zijn weer een heleboel jonge dieren geboren bij Stadsboerderij De Vosheuvel Deze link opent in een nieuwe tab. Zo kun je kleine geitjes en lammetjes komen bewonderen. Maar er zijn ook heel veel andere lieve dieren die graag een knuffel komen halen.
Bij Schaapskooi in Ermelo Deze link opent in een nieuwe tab gaan de lammetjes in april dagelijks de hei op. Maar staan ze ook vaak in de wei rondom de schaapskooi. Er zijn dit jaar bijna 200 lammetjes geboren. Wanneer je een wandeling maakt op de Ermelose hei kom je ze vast en zeker tegen.
Bij Kinderboerderij de Oude Hofstede Deze link opent in een nieuwe tab in Ede huppelen er ook al weer jonge pasgeboren dieren op het terrein. Ook wordt er regelmatig een peuteruurtje georganiseerd. Kijk hiervoor op de website voor exacte data en tijden.
Veel plezier met kijken en knuffelen!
p.s. Weet jij ook nog een locatie waar je jonge dieren kan spotten? Laat het ons dan weten via amersfoort@kidsproof.nl , dan zetten we deze erbij.
Lees ook:
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!Meer inspiratie
Future Village – Bouwdorp voor jongeren
Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur in de vakantie!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Gamen in de meivakantie
Gamen, chillen en samen plezier maken tijdens de meivakantie bij GameLounge Leusden
DinoAdventures in de Meivakantie
Beleef deze meivakantie met je gezin een spannend avontuur in het Dinobos van DierenPark Amersfoort!
Workshops in de meivakantie
Creatief aan de slag met het gezin bij het Mondriaanhuis in Amersfoort
Vrijzwemmen in Vathorst
Tijdens de meivakantie lekker vrijzwemmen, leef je uit bij trampoline fun of ga los bij het discozwemmen!
Prentenboekjesfestival
De foyer van theater Flint wordt in de meivakantie omgetoverd tot een waar Prentenboekjesfestival