Blogs & inspiratie
Valentijnsdag met kids!
Gepubliceerd op 5 februari 2024
Valentijnsdag is niet alleen leuk voor giebelende tieners, maar leuk voor iedereen. Het is de dag van de liefde! Verras daarom je liefste met een leuk zelfgemaakt cadeautje waar je heel veel liefde in stopt.....

• De liefde gaat door de maag… bak samen met je kinderen koekjes in de vorm van een hartje Deze link opent in een nieuwe tab, muffins of cupcakes en versier ze met glazuur, hartjes-decoratie, marsepein of schrijf er lieve en grappige woordjes op met een glazuurpen.
• Verras je liefste tijdens het ontbijt met deze lieve torentjes van aardbei en brood Deze link opent in een nieuwe tab. Dat wordt smullen!
P.s. Met Valentijnsdag gezellig lunchen of dineren met partner en kids? Kijk dan eens bij onze kindvriendelijke restaurants Deze link opent in een nieuwe tab.
Lees ook:
Alle blogs
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!
Leuke natuuruitjes voor het hele gezin
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!Meer inspiratie
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Lepeltje Lepeltje Festival Amersfoort
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje tijdens Pinksteren
Sorry not sorry
Een prikkelende dansvoorstelling van MAN || CO in ICOONtheater Amersfoort