Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Trainen aan je techniek

Werken met plezier aan je voetbal- of keeperstechniek? Kom trainen bij De Voetbalschool Amersfoort

Vanaf vrijdag 17 september en zondag 19 september na de zomervakantie start De Voetbalschool Amersfoort weer met de wekelijkse techniektrainingen en keeperstrainingen volgens de Total Soccer Method.

Train 10 keer aan je keeperskills of voetbalskills onder leiding van professionele trainers, die individuele aandacht voor je hebben.

Op vrijdagmiddag kun je trainen bij *vv Hoogland of VVZA en op zondagochtend bij ASC Nieuwland. De trainingen zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 18 jaar, ongeacht of je lid bent van een vereniging. 

Dus wil jij ook je skills verbeteren kom dan trainen bij De Voetbalschool Amersfoort. Klik hiervoor op de roze websitebutton om naar de website te gaan en je aan te melden.

Tip: Krijg je geen genoeg van voetbal? Vier dan ook eens je kinderfeestje bij De Voetbalschool!

*De trainingen bij vv Hoogland worden gegeven door de vv Hoogland Voetbalschool.

De Voetbalschool

Spaceshuttle 8g

3824 ML Amersfoort

Openingstijden Trainingen op vrijdag- en zondagochtend
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Voetbalschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Krav Maga voor kids

Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!

Cursus Scholen in de Kunst

Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief