Trainen aan je techniek
Werken met plezier aan je voetbal- of keeperstechniek? Kom trainen bij De Voetbalschool Amersfoort
Vanaf vrijdag 17 september en zondag 19 september na de zomervakantie start De Voetbalschool Amersfoort weer met de wekelijkse techniektrainingen en keeperstrainingen volgens de Total Soccer Method.
Train 10 keer aan je keeperskills of voetbalskills onder leiding van professionele trainers, die individuele aandacht voor je hebben.
Op vrijdagmiddag kun je trainen bij *vv Hoogland of VVZA en op zondagochtend bij ASC Nieuwland. De trainingen zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 18 jaar, ongeacht of je lid bent van een vereniging.
Dus wil jij ook je skills verbeteren kom dan trainen bij De Voetbalschool Amersfoort. Klik hiervoor op de roze websitebutton om naar de website te gaan en je aan te melden.
Tip: Krijg je geen genoeg van voetbal? Vier dan ook eens je kinderfeestje bij De Voetbalschool!
*De trainingen bij vv Hoogland worden gegeven door de vv Hoogland Voetbalschool.
De Voetbalschool
Spaceshuttle 8g
3824 ML Amersfoort
Openingstijden
Trainingen op vrijdag- en zondagochtendPrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.