
ivnjeugdnatuurclub
Trek samen met anderen de natuur in en leer er alles over bij ivnjeugdnatuurclub.
De werkgroep jeugd van het IVN organiseert de Natuurclub. Het is voor kinderen van 7 t/m 12 jaar. Als je lid bent van de IVN-Natuurclub kan je meedoen. Het lidmaatschap voor kinderen is gratis.
De activiteiten zijn afhankelijk van het seizoen. Je kan hierbij denken aan waterpracticum, paddenstoelen bekijken, uilen spotten braakballen pluizen, zoeken naar diersporen, knoppen determineren, vlinders en libellen en ga zo maar door.
Een keer per maand is er een zaterdagochtendbijeenkomst. Het maximum aantal deelnemers per keer is 25. Voor elke activiteit wordt er nog even gepolst wie er meegaat.
Kijk voor meer informatie en aanmelden op de website of mail naar ivnjeugdamersfoort@gmail.com.
Op Kidsproof.nl staan nog veel meer leuke natuurclubjes voor kinderen.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.