Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kei Club: Boulderen

Boulderen is de meest spectaculaire tak van het sportklimmen. Durf jij het aan?

Op een wand van 4 meter hoog probeer je via korte routes omhoog te klimmen. Daarvoor is kracht, souplesse en intelligentie nodig. Boulderen is puzzelen met je lichaam. Je wordt er sterk, gespierd, slim en lenig van. Een soort fitness dus, maar dan wel leuk.

 
Nieuwsgierig? Je kan bij Kei Boulderhal mee doen aan een gratis introductieles. Voor kinderen vanaf 9 jaar

Na deze introductie de smaak te pakken? Meld je dan aan voor de Kei Klub.

Kijk op Kidsproof.nl voor nog meer sportieve clubjes
 

Kei Boulderhal

Soesterweg 314

3812 BH Amersfoort

Openingstijden Klik door naar de website van de Kei Boulderhal voor de actuele tijden en prijzen
Mail direct

Mail direct naar Kei Boulderhal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Krav Maga voor kids

Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!

Cursus Scholen in de Kunst

Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief