Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege ‘De Vier Hoeven’

Bij Manege 'De Vier Hoeven' in Leusden leer je goed paardrijden met veel plezier.

Het team van Manege ‘De Vier Hoeven’ bestaat uit gediplomeerde instructeurs die staan de te popelen om je de liefde voor het paard en het rijden te leren. 
Als je 4 jaar bent dan kun je al komen rijden. Dan begin je met een Kabouterles of een privéles, zo kan je goed leren rijden en kijken welk paard het beste bij jou past. Wanneer je vertrouwen in je paard hebt en weet hoe je met het paard om kunt en moet gaan word je in een beginnersgroep geplaatst waar je goed in past.

De rijlessen bestaan uit dressuur, springen en carrousel, daarnaast in de zomer ook uit crossen en buitenritten.

Kijk op Kidsproof.nl voor meer maneges bij jou in de buurt

Manege De Vier Hoeven

Fokkerstraat 23

3833 LD Leusden

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Manege De Vier Hoeven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie

De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief