Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennisver. Soesterkwartier

Lekker tennissen bij een club die daarnaast gezellig is en veel organiseert?

Tennisvereniging Soesterkwartier heeft het lesprogramma Tenniskids, dit staat beschreven op de website van de vereniging, kopje trainingen.
Het programma is ontwikkeld door de tennisbond en bedoeld om kinderen van 5 tot en met 11 jaar spelenderwijs met de sport in aanraking te laten komen.

In de zomer zijn er 20 lessen op de kunstgrasbanen, in de winter kun je ook trainingen volgen (de kosten hiervan bedragen ongeveer € 121,00).
De lessen worden gegeven door Bart Matthee (voor informatie: 06-24769281).

Verder wordt er van alles georganiseerd: Mini- 3 kwart toernooi, clubkampioenschappen, Jeugdkamp, dauwtrappen, Ouder-kind toernooi, Playbackshow en natuurlijk de Sinterklaas-viering.

Tennisvereniging Soesterkwartier

Dollardstraat 117

3812 EV Amersfoort

Openingstijden Elke dag van 9.00 tot 19.00 uur en in de vakanties tot 20.00 uur.
De trainingen worden ingedeeld en staan in een schema op de website.
Prijs Contributie € 168,00 dit is inclusief 20 zomerlessen van 50 minuten. Eénmalig inschrijfgeld: € 23,00
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!