Guppy en Puppylessen
In Zwembad de Octopus in Leusden zijn er speciale ouder en kindzwemlessen voor de allerkleinsten
Vanaf 3 maanden komen de baby’s met hun vader of moeder in lekker warm water bewegen, drijven en draaien. Peuters tot 4 jaar kunnen samen met één van hun ouders bij ons terecht voor de Puppylessen. Je kindje komt met leeftijdsgenootjes in een groep, zodat het lesniveau goed aansluit.
Niets is leuker dan op een plezierige manier samen met papa of mama, stap voor stap kennis te maken en te ontdekken wat het water je te bieden heeft. Aan de hand van verschillende elementen, zoals in en uit het water gaan en de weerstand van het water voelen. Door bewegen in het water kunnen ze zelf ontdekken wat ze al kunnen. Dit zwemproces is afgestemd op de ontwikkelingsfase van uw kindje en gaat van makkelijk naar moeilijk.
De lessen worden begeleid door ervaren, gecertificeerde instructeurs/trices. Het is daarbij wel van belang dat je regelmatig de lessen volgt en probeert jouw kindje te stimuleren, maar vooral niets te forceren. “Niks moet, (bijna) alles mag”. Plezier staat bij ons hoog in het vaandel!
De kinderen (samen met een ouder) starten met zwemmen voor drie Guppy diploma’s:
•Guppy 1 is voor kinderen van drie t/m negen maanden.
•Guppy 2 is voor kinderen van negen tot anderhalf jaar.
•Guppy 3 is voor kinderen van anderhalf tot tweeëneenhalf jaar.
Daarna komen de Puppy diploma’s:
•Puppy 1 is voor kinderen van tweeëneenhalf jaar tot drie jaar met ouders.
•Puppy 2 is voor kinderen van drie tot drieënhalf jaar zonder ouders.
•Puppy 3 is voor kinderen tot vier jaar zonder ouders.
Als jouw kindje vier jaar is en het laatste Puppy diploma heeft, stroomt het door naar de voorbereidende zwemles. Daar leert het een aantal vaardigheden als goede voorbereiding op de zwemles voor het A diploma.
Ander zwembad waar je zwemles kunt volgen? Kijk op Kidsproof.nl
Zwembad de Octopus
Bavoortseweg 9
3833 BM Leusden
Openingstijden
Kijk op de site voor actuele tijdenPrijs
zie de siteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!