Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen met je kind!

Dansen met je kind is heerlijk, je kunt samen dansen of misschien wil je kind soms even alleen.

Deze cursus voor 2 & 3 jarigen biedt een breed aanbod aan dans, interactie oefeningen, bewegingsspelletjes, inspirerende thema’s en muziek. Met een duidelijke opbouw & structuur waarin lekker gedanst en bewogen kan worden, in het eigen tempo van het kind (en de ouder).

Oudere of jongere kinderen kunnen gerust meekomen. Er is géén druk bij de lessen en er wordt niet toegewerkt naar een voorstelling of optreden. In het midden en aan het eind van de serie is er een kijkles. Maar je mag er als ouder ook bijblijven als dat nodig is.

Andere lessen die je bij IK BEN ik dans kunt volgen:

– Carryoga ontspannende oefeningen voor moeders/vaders met hun baby of peuter (yoga/dans met je kindje in een draagdoek, vanaf dag 1 tot 1 jaar)
– DansENweerbaarheid danslessen voor kleuters, voor jongens en meisjes (3 t/m 6 jaar)
DansENweerbaarheid voor jongens en meisjes, lessen om kinderen zich blijer en sterker te laten voelen (6 t/m 8 jaar) EXTRA STEUN

Voor actuele tijden en lokaties, kijk op de website van IK BEN ik dans

Meer danslessen vind je op Kidsproof.nl

IK BEN ik dans

Openingstijden

Kijk voor actuele tijden, prijzen en lokaties op de website van IK BEN ik dans

Mail direct

Mail direct naar IK BEN ik dans

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief