Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen met je kind!

Dansen met je kind is heerlijk, je kunt samen dansen of misschien wil je kind soms even alleen.

Deze cursus voor 2 & 3 jarigen biedt een breed aanbod aan dans, interactie oefeningen, bewegingsspelletjes, inspirerende thema’s en muziek. Met een duidelijke opbouw & structuur waarin lekker gedanst en bewogen kan worden, in het eigen tempo van het kind (en de ouder).

Oudere of jongere kinderen kunnen gerust meekomen. Er is géén druk bij de lessen en er wordt niet toegewerkt naar een voorstelling of optreden. In het midden en aan het eind van de serie is er een kijkles. Maar je mag er als ouder ook bijblijven als dat nodig is.

Andere lessen die je bij IK BEN ik dans kunt volgen:

– Carryoga ontspannende oefeningen voor moeders/vaders met hun baby of peuter (yoga/dans met je kindje in een draagdoek, vanaf dag 1 tot 1 jaar)
– DansENweerbaarheid danslessen voor kleuters, voor jongens en meisjes (3 t/m 6 jaar)
DansENweerbaarheid voor jongens en meisjes, lessen om kinderen zich blijer en sterker te laten voelen (6 t/m 8 jaar) EXTRA STEUN

Voor actuele tijden en lokaties, kijk op de website van IK BEN ik dans

Meer danslessen vind je op Kidsproof.nl

IK BEN ik dans

Openingstijden

Kijk voor actuele tijden, prijzen en lokaties op de website van IK BEN ik dans

Mail direct

Mail direct naar IK BEN ik dans

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Krav Maga voor kids

Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!

Cursus Scholen in de Kunst

Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort

Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort

Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief